www.cvonline.hu

Betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 849552

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Digitális nyomtatók felügyelete, ellenőrzése,
  • nyomtatókban papír és festék cseréje,
  • elakadás esetén az illetékes technikusok értesítése a problémáról,
  • a munkaterület rendben, tisztán tartása.
Elvárások:
  • Középiskolai végzettség,
  • monotónia tűrés,
  • pontosság, precizitás, odafigyelés,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.
Előny:
Amit kínálunk:
  • időszakos munkalehetőség 1 hónapra, azonnali kezdéssel,
  • 8 órás, 3 műszakos munkavégzés,
  • br. 700 Ft-os órabér,
  • műszakpótlék
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
  • Referencia szám: KMF-01
Kapcsolat:
Magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megadásával.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió