www.cvonline.hu

Betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 834363

Élelmiszeripari partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • termékek csomagolása, átcsomagolása,
  • kézi anyagmozgatás az üzem területén,
  • hordók mozgatása molnárkocsival.
Elvárások:
  • jó munkabírás, erős fizikum,
  • lojalitás a munkaadóhoz,
  • terhelhetőség,
  • megbízhatóság,
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő és bőrgyógyászati lelettel).
Amit kínálunk:
  • 3 hónapos időszakos jellegű munkalehetőség,
  • fix bérezés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 6:00-14:20
  • Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület
Kapcsolat:
Referencia kód: HCC-001

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió