www.cvonline.hu

Betanított munka

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 731456
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek gyártásával, foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk betanított munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Könnyű fizikai munka
  • Gyártásból származó papírhulladék válogatása, darabolása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egyműszakos munkarend
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Ezen a területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaidő 7:00 - 16:00
  • A jogszabálynak megfelelő bérezés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően a következő e-mail címre várjuk: Link megjelenítése