www.cvonline.hu

Betanított munka

Régió:

Heves
Heves

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1133956
lejárt

Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk betanított munkára operátorokat 3-4 műszakos munkarendbe.

A munkafolyamatokra betanítjuk Önt, nincs szükség szakmai tapasztalatra. A feladatokat hölgyek is könnyen és eredményesen elsajátítják. Vidéki munkatársainkat ingyenesen szállítjuk a munkahelyre, az üzemben ízletes, meleg ételhez jutnak. Negyedéves bónuszokkal, juttatásokkal ismerjük el a teljesítményt.

Feladatok:

  • Kézi összeszerelés
  • Gépkiszolgálás
  • Ellenőrzés
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett munka biztonsága
  • stabil jövedelem
  • ingyenes céges buszjáratok 30 településről
  • havi 8000 Ft étkezési támogatás
  • negyedéves bónusz
  • fél év után kiegészítő juttatások
  • tiszta, rendezett munkahely
  • támogató közösség

E-mail cím megjelenítése  e-mail címen önéletrajzzal, vagy a következő telefonszámon: 70/452-9087. Visszahívjuk!