www.cvonline.hu

Operátori pozíció

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1085117

Ajkai Partnercégünk összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleik nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok, többek között a szépségápolás, a háztartási kisgépek és autóipari ágazatokból. Ajkai telephelyén, megtalálható a termék előállítás összes lépése, mint például a szerszámgyártás, műanyag fröccsöntés, alkatrész gyártás, termék összeszerelés. A jelenleg közel 400 főt foglalkoztató ajkai Partnerünkhöz a 2016 évben induló új projektjeinek támogatásához új munkatársakat keresünk pozícióba.
Feladatok:

  • Fém-alkatrészgyártás: A gépek alapanyaggal való ellátása, a gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Fém-alkatrészgyártás: az automatizált sajtoló, élező és hőkezelő gépek vezérlése
  • Szerelőüzem: Műanyag alkatrészek összeszerelése
  • Műanyagüzem: műanyag alkatrészek gyártása során az alkatrészek csomagolása és ellenőrzése
  • Termékminőség ellenőrzése, minőségbiztosítási feladatok elvégzése
  • A gyártási dokumentáció kezelése

Elvárások:
  • 3 műszak vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatszellem, jó alkalmazkodási készség

Juttatások:
  • Alapbéren felüli teljesítménybónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Havi cafeteria juttatás
  • Szociális juttatás-csomag
  • Könnyű fizikai munka, jó hangulatú csapatban, tiszta és modern munkakörnyezetben, biztos nagyvállalati háttérrel
  • Kedvezményes étkezés
  • Bérlettámogatás

Előnyök:
  • Tömeggyártásban szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Telefonszám: 70/197-5251

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, nincs más dolga, mint jelentkezni az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése vagy a 70/197-5251-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Ajka

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém