www.cvonline.hu

Betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1082833

Járműipari beszállítóként alumíniumipari öntvényeket készítő Partnercégünk számára keresünk munkatársakat betanított munkára Békéscsabai munkahelyre keresünk többműszakos munkarendbe munkatársakat betanított munkára
Feladatok:

  • Betanított munkafolyamatok elvégzése munkautasítások alapján
  • Ellenőrzési műveletek elvégzése
  • Megmunkáló gépek kezelése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria juttatások

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Várjuk jelentkezését az alábbi [e-mai] címen

  • Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehet a megadott e-mail címre

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Békés