www.cvonline.hu

Betanított munka Vecsésen

  • A hirdetés 317 napja lejárt

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó vecsési céghez keresünk betanított munkásokat. Elsősorban vecsési lakóhelyű jelentkezőket várunk, mert a telephely a vasútállomástól autóval,vagy kerékpárral közelíthető meg, gyalogosan kb. fél óra.

Hosszú távú betanított munkára keresünk motivált jelölteket, bejelentett munka!

Feladatok:

- Műanyag termékek palettára helyezése, felfülezése, csomagolása és címkézése

Elvárások:

- 3 műszak vállalása (Hétfőtől-péntekig), napi 8 órában

- pörgős, motivált személyiség

Juttatások:
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Betanított munka

Human Centrum Kft.

Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk betaní...
Heves, Heves

Trenkwalder Kft

Szőnyeg és munkaruha tisztítással foglalkozó Bu...

 Szolnoki fém-ipari vállalat megbízható munkahe...
Jász-Nagykun-Szolnok