www.cvonline.hu

Betanított munka Vecsésen

  • Frissítve 205 napja

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó vecsési céghez keresünk betanított munkásokat. Elsősorban vecsési lakóhelyű jelentkezőket várunk, mert a telephely a vasútállomástól autóval,vagy kerékpárral közelíthető meg, gyalogosan kb. fél óra.

Hosszú távú betanított munkára keresünk motivált jelölteket, bejelentett munka!

Feladatok:

- Műanyag termékek palettára helyezése, felfülezése, csomagolása és címkézése

Elvárások:

- 3 műszak vállalása (Hétfőtől-péntekig), napi 8 órában

- pörgős, motivált személyiség

Juttatások:
Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Vecsés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest