www.cvonline.hu

Betanított munka Vecsésen

  • A hirdetés 53 napja lejárt

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó vecsési céghez keresünk betanított munkásokat. Elsősorban vecsési lakóhelyű jelentkezőket várunk, mert a telephely a vasútállomástól autóval,vagy kerékpárral közelíthető meg, gyalogosan kb. fél óra.

Hosszú távú betanított munkára keresünk motivált jelölteket, bejelentett munka!

Feladatok:

- Műanyag termékek palettára helyezése, felfülezése, csomagolása és címkézése

Elvárások:

- 3 műszak vállalása (Hétfőtől-péntekig), napi 8 órában

- pörgős, motivált személyiség

Juttatások:
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó / árufeltöltő

Trenkwalder Kft

Megváltozott munkaképességű cipőbolti eladókat ...
Pest, Magyarország

GYSE mosó munkatársat keresünk a XXIII. kerületbe

Work Force Kft.

Ügyfelünk a Knorr-Bremse Hungária Kft. budapest...
Magyarország

Gyorséttermi dolgozó Budapest X. kerület és M0-ás Szigetszentmiklósi lehajtó

Budapesten a X. kerületbe és M0 Szigetszentmikl...