www.cvonline.hu

Betanított munka - Vecsés

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 980389

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat összeszerelő operátori pozíció betöltésére.
Feladatok:

  • Apró alkatrészek összszerelése
  • Félkész és kész termékek gyártása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotóniatűrés

Juttatások:
  • Hoszú távú munkavégzés
  • Ingyenes céges buszjárat

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megjelölt email címre.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Egyéb információk:
Ingyenes céges buszjárat: Budapest, Tápiószecső, Gomba, Monor, Monorierdő, Csévharaszt, Pilis, Vasad, Üllő, Gyömrő, Maglód, Ecser, Mende, Sülysáp érintésével