www.cvonline.hu

Betanított munka Vecsés

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1014678

Ventilátorgyártással foglalkozó multinacionális cég számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Ventillátorok gyártásában való részvétel
  • Apró alkatrészek összeszerelése
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotónia tűrés, jó kézügyesség

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlékok
  • Cafeteria + teljesítménybér
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Ingyenes céges buszjárat: Cegléd, Albertirsa, Gomba, Monor, Pilis, Üllő, Gyömrő, Maglód, Ecser, Mende, Sülysáp érintésével
  • H-P, több műszakos munkarendben

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail címünkre.

  • Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem küldje el önéletrajzát a megadott email. címre.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest