www.cvonline.hu

Betanított munka - Százhalombatta

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 939514

Partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
  • betanított, könnyű fizikai munka,
  • csomagolási, pakolási feladatok ellátása,
  • összeszerelési feladatok,
  • gépek kezelése.
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság.
Amit kínálunk:
  • Stabil, multinacionális háttér,hosszú távú munkalehetőség,
  • bejárási támogatás,
  • fix alapbér + bónusz + cafeteria.
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 2 műszakos munkarendben: 5:30-13:50; 13:45-22:05.
  • Munkavégzés helye: Százhalombatta
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Ercsi, Beloiannisz, Besnyő, Sinatelep, Ráckeresztúr.
  • Egyéb településekről a bejárás támogatása (későbbiekben a céges buszjáratok bővítése is várható).
Kapcsolat:
Referencia szám: SZT-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése