www.cvonline.hu

Betanított munka - Százhalombatta

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1014019

Partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakör betöltésére:
Feladatok:

  • betanított, könnyű fizikai munka
  • csomagolási, pakolási feladatok ellátása
  • összeszerelési feladatok
  • gépek kezelése

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • jó kézügyesség
  • monotónia tűrés
  • precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes céges buszjárat
  • fix alapbér + bónusz + cafeteria

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, csatolva küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével:

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Százhalombatta • ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Adony, Pusztaszabolcs, Iváncsa, Ercsi, Beloiannisz, Besnyő, Sinatelep, Ráckeresztúr • egyéb településekről a bejárás támogatása (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető) Munkaidő: Hétfőtől péntekig, választható: • 2 műszakos munkarendben: 5:30-13:50; 13:45-22:05 • 3 műszakos munkarendben: 5:30-13:50; 13:45-22:05; 22:00-5:35

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest