www.cvonline.hu

Betanított munka (Németország)

  • A hirdetés 195 napja lejárt

Németországi

betanított munkára

keresünk németül jól beszélő munkatársakat

(München mellett kb.70km.)

Amit kínálunk

  • német munkaszerződés német munkaadóval
  • biztos hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • díjmentes szállás
  • bérezés nettó 1100 Euro/hó 35 óra/hét esetén + túlórák

Feladatok:

  • áru összegyűjtés fejhallgatóval (Pick-by-Voice) a raktárból és árufeltöltés
  • általános raktári tevékenységek (tiszta munkakörülmények)
  • biztonságos tiszta csomagok a raklapokon
  • biztonságos folyosó a gyorsfutárnak és a targoncának

Elvárások:

  • jó német nyelvtudás(írásban és szóban)
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • fizikai terhelhetőség
  • megbízhatóság,rutinosság ,csapatmunka,barátságos fellépés
  • targoncavezetői vizsga

német nyelvű igazolványképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.