Betanított munka megváltozott munkaképességű munkavállalók részére

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1082563

Járműipar számára alumínium öntvényeket készítő Partnercégünk számára keresünk munkatársakat betanított munkakörbe. Megváltozott munkaképességű munkavállalókat keresünk betanított munkakörbe békéscsabai munkahelyre.
Feladatok:

  • Betanított munkafolyamatok végrehajtása
  • Ellenőrzési műveletek elvégzése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend
  • Könnyű fizikai munka

Egyéb kapcsolati információk:
  • Önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk.

  • Jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Békés