www.cvonline.hu

Betanított munka (Magyarország)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1065748

Magyarországi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Betanított munka

(Magyarország)

Feladatok:

  • Gyártósori munkavégzés
  • Több műszakos munkarend

Elvárások:

  • Állóképesség, monotonitástűrés
  • Megbízhatóság, pontosság, felelősségteljes munkavégzés
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szállás, ellátás, utazás biztosított
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Magyarország

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!