www.cvonline.hu

Betanított munka könykötészeti tapasztalattal

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 977001

Európa 24 országában piacvezető, több évtizedes múlttal rendelkező, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk munkatársat azonnali kezdéssel betanított munkára könyvkötészeti tapasztalattal.
Feladatok:

  • Gépek, gyártósorok kezelése
  • Munkafolyamatok ellenőrzése
  • Kemény-, félkemény, és puhafedeles könyvek kötése és javítása
  • Fényképészeti és elektronikus másoló berendezések üzemeltetése

Elvárások:
  • Nyomdai vagykönyvkötészeti tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása
  • nagyfokú precizitás, önállóság
  • Szakmaszeretet

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés + cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: Teljes munkaidő, 3 műszakos munkavégzés.