www.cvonline.hu

Betanított munka jogosítvánnyal – új gépjárművek mosása

Szeretne biztos munkahelyet, amivel hosszú távon tervezhet?

Budaörsi, vezető logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk az alábbi munkakörre jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat:

Betanított munka jogosítvánnyal új gépjárművek mosása

Feladatok:

gépkocsik mozgatása és mosása

Elvárások:

alapfokú iskolai végzettség

B kategóriás jogosítvány

megbízhatóság

felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:

versenyképes, biztos fizetés 190.000,- Ft bruttó fizetés + cafeteria

bejelentett munkaviszony

biztos nemzetközi hátterű cég nyújtotta hosszú távú stabil munkahely

fix munkaidő

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Budaörs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest