www.cvonline.hu

Betanított munka jogosítvánnyal – új gépjárművek mosása

  • A hirdetés 97 napja lejárt

Szeretne biztos munkahelyet, amivel hosszú távon tervezhet?

Budaörsi, vezető logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk az alábbi munkakörre jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat:

Betanított munka jogosítvánnyal új gépjárművek mosása

Feladatok:

gépkocsik mozgatása és mosása

Elvárások:
  • alapfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • felelősségteljes munkavégzés
Juttatások:
  • versenyképes, biztos fizetés 190.000,- Ft bruttó fizetés + cafeteria
  • bejelentett munkaviszony
  • biztos nemzetközi hátterű cég nyújtotta hosszú távú stabil munkahely
  • fix munkaidő

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -