www.cvonline.hu

Betanított munka - Hort

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 992335

Gázkeverék forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • gázpalackok töltése, javítása
  • a töltési tevékenységhez tartozó technológiai feladatok ellátása
  • a berendezések, rendszerek szakszerű és gazdaságos üzemeltetése
  • kármegelőzésben, kárelhárításban való részvétel
  • a munkaterület rendjének biztosítása, ellenőrzése
  • a műszakvezető által kiadott egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • precizitás, munkabírás
  • monotónia tűrés
  • tanulási hajlandóság
  • lojalitás

Juttatások:
  • 2 műszakos munkarend (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Munkavégzés helye: Hort, Heves megye - céges buszjárat Hortról és Ecsédről, egyéb településekről a bejárás támogatása

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével.

Munkavégzés helye:
  • Hort

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves