www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKA (HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉSSEL) (6739)

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Elvárások:
•minimum 8 általános iskolai végzettség

Feladatok:
•üvegházak körüli teendők ellátása
•ültetvények felszedése és újrapalántázás
•üvegházak takarítása

Juttatások:
•bruttó 880 Ft./óra
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr környéke

Munkarend:
•hétfőtől péntekig, 07:00-től 17:00-ig

Munkába állás időpontja:
•november 17-től – 3-4 hét időtartamra

•Fényképes pályázatokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 ill. 36 96 508 010 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű