www.cvonline.hu
Betanított munka (Halásztelek)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.16.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1176998
lejárt

Családi tulajdonban lévő sütőipari termékek gyártásával foglakozó partnerünk részére munkatársakat keresünk halászteleki munkavégzési hellyel:

Feladatok:

  • sütőipari betanított munka
  • termelő szalag melletti munka
  • gépek alapanyaggal való feltöltése
  • csomagolás
  • minőségellenőrzés

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • jó fizikai állóképesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (Hétfő-Péntek, 1 hét nappal: 06:00-14:30, 1 hét éjszaka: 21:30-06:00)

előny:

  • minimális műszaki érzék

Amit nyújtunk:

  • 36 éves tapasztalattal rendelkező, családi tulajdonban lévő, stabil, fejlődő cég
  • teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony
  • teljesen bejelentett bérezés
  • év végi jutalom
  • bérezés: nettó 115.000-153.000 Ft (műszakpótlékkal)
  • próbaidő után fizetésemelés
  • távolsági bérlet térítése 86%-ban
  • kedvezményes étkeztetés (1000 Ft/hét 2 fogásos ebéd)
  • 13. havi fizetés
  • rendezvények
  • iskolakezdési támogatás
  • munkaruha

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.