www.cvonline.hu

Betanított munka - Gyál (Referenciaszám: LK-1257)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.04.
Hirdetés azonosító: 950682

1 műszakos, betanított összeszerelői munkalehetőség Gyálon a Prologis Ipari Parkban.

Feladat:

  • banki ATM-eket gyártó cégnél való munkavégzés
  • betanított összeszerelői feladatok

A munkáltató ajánlata:

  • 1 műszakos, 8 órás állás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes dolgozói buszjárat Budapestről a Határ útról
  • a környező településekről bejárás saját gépjárművel, melyet 9 Ft/km/fő összeggel támogatjuk
  • 6 hónap után magasabb órabér + átlag feletti cafetéria keret

A jelentkezés módja:

Telefonon a 06/1/210-9045-ös telefonszámon, vagy fényképes önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Gyál
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő