www.cvonline.hu

Betanított munka (Eger)

  • Az álláshirdetés ma lejár

Szeretne egy stabil hosszú távú munkahelyet? Szeretné, ha megbecsülnék a munkáját? Jelentkezzen!

Eger betanított munkás

Feladatok:

  • kovácsolás, présgép kezelés

  • minőségi ellenőrzés csomagolás

  • szerszámok összeállítása

  • hőkezelő gép működtetése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség

  • Jó fizikai erőnlét, nagy munkabírás

  • 4 műszakos munkarend vállalása (3nap 12órás munkavégzés 06:00tól-18:00ig, 3nap szabad, 3nap 12órás munkavégzés 18:00-06:00ig)

  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedően magas órabér

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Cafeteria

  • Túlórázás esetén 200%os műszakpótlék

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Eger Ipari park

  • Eger és vonzáskörzetéből, valamint Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk a jelentkezőket

  • Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. További információkért hívjon minket a +36 20 238 4870-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Heves
Heves
Kategória Gyártás / Termelés