www.cvonline.hu

Betanított munka (Eger)

  • A hirdetés 423 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Betanított munkás

Feladatok:

  • kovácsolás, présgép kezelés

  • minőségi ellenőrzés csomagolás

  • szerszámok összeállítása

  • hőkezelő gép működtetése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség

  • Jó fizikai erőnlét, nagy munkabírás

  • 3-4 műszakos munkarend vállalása

  • azonnali kezdés

  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedően magas órabér

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Cafeteria

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Eger Ipari park

  • Eger és vonzáskörzetéből, valamint Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk a jelentkezőket

  • Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. További információkért hívjon minket a +36 20 419 5153-as telefonszámon.

Helyek Heves
Heves
Kategória Gyártás / Termelés