www.cvonline.hu

Betanított munka (Debrecen) (INTS/DK/002)

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk munkatársakat Betanított munkára az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• Munkavégzéshez szükséges gépek kezelése és felügyelete

• Termékek mennyiségi és minőségi előírásoknak megfelelően történő rendezése

• Gépek alapanyagellátása és késztermék csomagolás

• Munkaterület tisztán tartása

• Termelési határidők betartása

Elvárások:

• Jó munkabírás

• Minimum általános iskolai végzettség

• Minimum 2 műszak vállalása (6:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00)

 Amit kínálunk:

• Cafeteria

• Azonnali munkakezdés

• Bejárás támogatása (céges busz)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar