www.cvonline.hu

Betanított munka (Debrecen) (INTS/DK/002)

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkavégzéshez szükséges gépek kezelése és felügyelete.
  • Termékek mennyiségi és minőségi előírásoknak megfelelően történő rendezése.
  • Gépek alapanyagellátása és késztermék csomagolás
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Termelési határidők betartása.

Elvárások:

  • Jó munkabírás
  • Min. általános iskolai végzettség
  • Minimum 2 műszak vállalása (6:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00)

Amit kínálunk:

  • Alapbér+pótlékok+ cafeteria
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013