www.cvonline.hu

Betanított munka - Csót

  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva

Szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat csapatában dolgozni? Üzletberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk azonnali kezdéssel

Betanított munkatársakat

Csótra!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Könnyű fizikai munka
  • Aprólékos feladatok
  • Kabin indítása
  • Felakasztás, leszedés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Műszakpótlék
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat
  • Folyamatos oktatási, fejlődési ehetőségek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 298 7244-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014