www.cvonline.hu
Betanított munka (anyagmintázás)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1076758
lejárt

Szombathelyi partnerünkhöz munkatársakat keresünk, betanított, könnyű fizikai munkakörbe.

Feladatok:

Feladatok:

  • kárpitos jellegű munka ( szakképesítést nem igényel)
  • anyagmintázás, megjelölés

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • magas munkateherbírás
  • 2 műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • alapbéren felüli juttatási csomag
  • munkábajárási támogatás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.