www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKA (7024)

  • A hirdetés 865 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Betanított munka

Elvárások:
•Minimum érettségi bizonyítvány
•Jó szervezőkészség és megbízhatóság
•Számítógépes ismeretek
•Problémamegoldás, kreativitás, gyorsaság pontosság és felelősségvállalás
•Jó kommunikációs készség
•Tudjon egyaránt csapatban és önállóan is munkát végezni

Előnyt jelent:
•Technikusi végzettség
•Alapszintű angol nyelvismeret

Feladatok:
•Felelős a gyártóterület csoportvezetőjével egyetértésben a javítások és a debug koordinálásáért
•Felelős az információ manuális és elektronikus regisztrálásáért
•Felelős a visszatérő folyamat – anyag – gép problémák nyilvánosságra hozataláért
•Részt kell vennie abban a csapatban, amely a javító intézkedések kidolgozásáért felel
•Felelős a termelési ütem fenntartásának biztosításáért

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Cafeteria
•Lendületes csapat

Megbízónk profilja:
•Nemzetközileg ismert és elismert elektronikai beszállító. Fő tevékenységünk: asztali számítógépek összeszerelése

Munkavégzés helye:
•Komárom, Ipari park

Munkaidő:
•2 műszakos munkarendben ( Hétfőtől - Péntekig)

Munkába állás időpontja:
•Folyamatosan

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Érdeklődni:
Pannon-Work Tatabányai iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Pannon-Work Komáromi iroda
Cím: 2900 Komárom, Kelemen L út 1. (A RETRO üzlet felett)
Ügyfélfogadás: CSAK KEDDI napokon: 15:00-17:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/382-0905; 3820-926

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857