www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKA (6902)

  • A hirdetés 798 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Betanított munka

Elvárások:
•Befejezett általános iskolai végzettség
•Terhelhetőség
•Kézügyesség
•Precizitás
•Igényes munkavégzés

Feladatok:
•Számítógépek összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása, szállításra való elkészítése

Előny:
•Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Bejárás
•Versenyképes jövedelem
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Cafetéria
•Lendületes csapat

Megbízónk profilja:
•Nemzetközileg ismert és elismert elektronikai beszállító. Fő tevékenységük: asztali számítógépek gyártása

Munkavégzés helye:
•Komárom, Ipari park

Munkaidő:
•2 műszakos munkarendben (Hétfőtől - Péntekig)

Munkába állás időpontja:
•Folyamatosan

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése  e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.
Érdeklődni lehet:
Cím: Pannon-Work iroda 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő