www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKA (6643)

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Műanyagipari beszállító Megbízónk részére keresünk munkavállalókat
Betanított munkás munkakörbe.

Elvárások:
•8 általános
•monotonitás tűrés
•jó állóképesség

Feladatok:
•sorjázás
•válogatás
•szalagleszedés

Juttatások:
•bruttó 584 Ft/ óra
•40% műszakpótlék (18 órától 6 óráig terjedő időszakban)
•utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:
•Győr (Ipari Park)

Munkarend:
•3 műszak: 5:50-13:50, 13:50-21:50, 21:50-05:50

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Érdeklődni 8-15 óráig a 96/508-000 és a 70/455-0209 telefonszámon Kotrics Szilviánál vagy személyesen a Győr, Budai u. 5/A. szám alatti Pannon-Work irodában lehet