www.cvonline.hu
Betanított minőségellenőr
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.01.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.15.
Hirdetés azonosító: 1097910
lejárt

Elektronikai termékek minőségellenőrzésével foglalkozó partnerünk saját állományába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kis méretű, kész termékek gyártási hibáinak ellenőrzése;
  • Az eredmények rögzítése egyszerű számítógépes felületen.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség;
  • Alapfokú számítógépes ismeret;
  • Precizitás, pontosság;
  • Monotonitástűrés.

Előny:

  • Tapasztalat több műszakos munkarendben vagy gyári környezetben.

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Azonnali kezdés;
  • Modern munkakörnyezet, barátságos légkör;
  • Alapbéren felüli juttatások: BKV bérlet, Erzsébet utalvány, sportolási lehetőség.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület;
  • Munkarend: 3 műszak;
  • Betanulási lehetőség a helyszínen.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.