www.cvonline.hu

Betanított lemezlakatos

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 614501

Autóiparnak beszállító, gyártással foglalkozó partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • présgépeken sajtolt fém alkatrészek sorjázása, egyengetése, gyártási hibák javítása, gyártási méretek igazítása;
  • alapanyagok és megmunkált munkadarabok mozgatása, továbbítása a következő munkaállomás felé;
  • az üzem területén a munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása;
  • javítási feladatok, hibaelhárítások ellátása;
  • használt eszközök, berendezések felügyelete.
Elvárások:
  • lakatos, hegesztő vagy egyéb fémipari végzettség;
  • gyártásban és termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete;
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság;
  • nagyfokú önállóság;
  • rátermettség.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér+műszakpótlékok,
  • támogató munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, két műszakos munkarendben 6:00-14:00 és 14:00-22:00 (15.ker.)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, referencia kód vagy a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: TIL 001

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió