www.cvonline.hu

Betanított konyhai kisegítő

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Országos érdekeltségű, dinamikusan fejlődő minőségi ételkiszállító vállalkozásához keresünk

BETANÍTOTT KONYHAI DOLGOZÓKAT hosszú távra!

Pályakezdők és szakma nélküliek jelentkezését is várjuk!

Az alábbi részlegeken van lehetőség dolgozni:

  • konyhai előkészítő
  • kézilány
  • tálaló / csomagoló
  • feketemosogató
  • anyagmozgató
  • takarító

Elvárás:

  • egészségügyi és fizikai alkalmasság
  • ápolt külső
  • megbízható, pontos munkavégzés

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkanapok: vasárnaptól csütörtökig, heti 50 órás munkavégzés

Fix műszakokban lehet dolgozni az alábbi időpontokban:

  • 6:00-16:00
  • 10:00-20:00
  • 20:00-6:00

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munka
  • versenyképes havi fix bér + személyzeti étkezés + ételt haza lehet vinni
  • korrekt, kellemes munkakörnyezet
  • jól felszerelt konyha
Helyek Dunakeszi
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő