www.cvonline.hu

Betanított jellegű munka (megváltozott munkaképességű)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 762584

Fűrészlapok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk megváltozott munkaképességű munkavállalót: Betanított jellegű munkára

Feladatok:
  • süllyesztőmaróval furatsüllyesztés elkészítése
  • köszörűgépek használata
  • anyagmozgatás (1-15 kg-ig)
Elvárások:
  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • 4 vagy 6 vagy 8 órás napi munkavégzés vállalása, 2 műszakos munkarendben.
  • jó kézügyesség
  • terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • Alapbér+műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás térítése
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Kétműszakos munkarend, napi 4, 6 vagy 8 órás munkaidő választható.
Munkavégzés helye:
  • Szombathely
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör, és munkavégzési hely (Betanított munka-Szombathely) tárgy mezőben történő feltűntetésével. Bővebb információ: 92/510-172