www.cvonline.hu

Betanított gyári munkás

  • Company_icon iConnex Personaldienstleistungen GmbH
  • Location_icon Németország, Külföld
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Betanított gyári munkára

keresünk Németországba autóipari céghez munkatársakat, német bejelentett munkaviszonnyal és betegbiztosítással. NINCS közvetítési díj! Szállásban tudunk segíteni.
Ha beszél németül és egy korrekt, megbízható céget keres forduljon hozzánk bizalommal.

Feladatok:

  • alkatrészek komissiózása, szortírozása, szállításra előkészítés

Elvárások:

  • alapfokú német nyelvismeret
  • megbízható munkavégzés és terhelhetőség

 Amit kínálunk:

  • német munkaszerződés bejelentéssel, betegbiztosítással
  • versenyképes jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően
  • hosszú távú munkalehetőség
  • igény esetén szállás biztosítása
  • NINCS munkaközvetítési díj

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk német nyelvű önéletrajzát!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német