www.cvonline.hu

BETANÍTOTT GYÁRI MUNKA ANGLIÁBAN!

  • A hirdetés 108 napja lejárt

Cégünk, a több mint 10 éve működő KG International Kft (FMK regisztrációs szám: 37152-6/2005-0100-383), az Oxford melletti BMW gyárba keres jelentkezőket, folyamatos szerződésre, akár azonnali kezdéssel.

MEGPÁLYÁZHATÓ ÁLLÁS:

  • sori, betanított munkás

BÉREZÉS:

  • havi nettó 1100 GBP (kb. 400.000 Ft) + kiemelkedő, fizetett túlóra lehetőség

AMIT MÉG KÍNÁLUNK:

  • 2 műszakos munkarend (nappal és éjszaka)
  • 39 órás munkahét/ 4 munkanap
  • igényes szállás, amelynek költsége: 78 GBP/ fő/ hét
  • kiváló karrierlehetőség
  • hosszú távú, folyamatos munka
  • kulturált munkakörnyezet
  • gyors ügyintézés.

JELETKEZÉS FELTÉTELEI:

  • jó angol nyelvtudás
  • fizikai munkatapasztalat
  • rugalmasság
  • precizitás.

  • angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Ha a jelentkezőt az általa megpályázott pozícióra alkalmasnak találjuk, pályázati anyagát a külföldi partnerünk számára elérhetővé tesszük, és munkaajánlatot biztosítunk 1-3 hónapon belül.

Bővebb információért, forduljon hozzánk bizalommal!

Helyek Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő