www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 974608

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Gyártási folyamatban való részvétel
  • Összeszerelés, csomagolás

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Fizikai terhelhetőség

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Egyéb információk:
Munkaidő: 4 műszak: 5:40-17:50, 17:40-5:50, 2 nap munka, 2 nap szabad, heti váltásban