www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő

Régió:

Heves
Heves

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 927603
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egri, kutatás-fejlesztés szakterületén dolgozó partnercégünk megbízásából keresünk betanított gépkezelő munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Gépkezelés
  • A gép által előállított munkadarabok mozgatása

Munkaidő: 2 műszakos, csúsztatott munkarend, 7:00-15:00-ig és 14:00-22:00-ig.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Szakmunkás végzettség
  • Monotónia tűrése
  • Egri lakhely

Juttatások:

  • Bruttó 180.000 Ft havi bér

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével, a regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon várjuk.