www.cvonline.hu
Betanított gépkezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.03.09.
Hirdetés azonosító: 907361
lejárt

Automatizálás-technikai termékek előállításával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat III. kerületi munkavégzési hellyel, 3 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megmunkálógépek működtetése,
  • Alkatrészek ellenőrzése,
  • Ipari mosók működtetése,
  • Karbantartási feladatok elvégzése utasítás szerint,
  • Elvégzett munka lejelentése az SAP-ban,
  • Elkészült termékek anyagmozgatása,
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség - legalább szakiskola,
  • Hasonló területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Minőség-központúság,
  • Műszaki érzék,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Képesség a csapatban történő munkavégzésre,
  • Elkötelezettség,
  • Három műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Budapesten a bejárás vállalati buszokkal biztosított

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület,
  • Műszakrend: 3 műszak

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.