www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 27 napja lett aktiválva

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ POZÍCIÓBAN

Békéscsabán!

Megváltozott munkaképességűek és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:

  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Utazási támogatás
  • Stabil állás
  • Karrierlehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Békéscsaba
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a +3620/216 0043-as telefonszámot.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés