www.cvonline.hu

Építsd tovább velünk a karriered!

Pozíció: Betanított gépkezelő

Munkavégzés helye: Nemesvámos, Veszprém

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és mozsgában tartani a világot?
  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz az Arconic-Köfém Kft. nemesvámosi csapatához – változtass az életeden!

Feladatok:

  • Termelőgépek üzemeltetése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • Mérések, dokumentáció
  • Termékek válogatása minőségi hibára

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz)
  • Magas műszakpótlék
  • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Egészségfejlesztés: vállalati masszázs, gyümölcsnap
  • Vállalati rendezvények, sport programok
Kategória Gyártás / Termelés, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor, Szakmunka / fizikai munka
Régió Nemesvámos
Veszprém
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű