www.cvonline.hu

Betanított Gépkezelő

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása
  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • minimum 8 általános
  • számítógép alap szintű ismerete
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem, cafateria, utazás támogatás, bónusz rendszer

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a +36 20 216 0043 as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Békés, Békés