www.cvonline.hu
Betanított gépkezelő
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.
Hirdetés azonosító: 1042713
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére KISTELEKI munkavégzési hellyel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A rábízott berendezések üzemeltetése és felügyelete
  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • A rábízott gépek, berendezések ápolása, tisztítása
  • Termelési adatok rögzítése munkalapon

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Motiváció új berendezések kezelésének megtanulására
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Jó fizikum

Előny:

  • Szakmunkás végzettség
  • Könnyűgépkezelői bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú lehetőség!
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes CÉGES BUSZJÁRAT biztosított a műszakban dolgozó munkatársak részére az alábbi útvonalakon:
  • Szeged - Balástya - Kistelek - Csengele - Kömpöc- Kiskunmajsa
  • INGYENES SZÁLLÁSLEHETŐSÉG
  • Cafeteria már az első hónaptól
  • Teljesítmény alapú bónusz és béremelés a 3. hónaptól

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.