www.cvonline.hu

Betanított gépkezelő

  • A hirdetés 447 napja lejárt

A Work Force Kft. műanyag fröccsöntéssel és fém megmunkálással foglalkozó partnere számára keres Jásztelekre új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

(BUD354)

Leendő munkatárs feladatai:

  • fröccsöntő gép kiszolgálása

  • munkafolyamat ellenőrzése

  • gépek beállítása, üzemeltetése, felügyelete

Amit elvárunk:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • jó problémamegoldó képesség

  • pontosság, precizitás, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Jásztelek

  • Műszak: négy műszakos munkarend, hétvégi munkavégzés is lehetséges

Szálláslehetőség biztosított!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014