www.cvonline.hu

Betanított Gépkezelő és Végellenőr

  • Az álláshirdetés ma lejár

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ VAGY VÉGELLENŐR POZÍCIÓBAN

Békéscsabán!

Betanított Gépkezelő feladatai

Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:
  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés- és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Végellenőr feladatai

A legyártott alkatrészek vizuális ellenőrzése mérőeszközök segítségével, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:

Jelentkezővel szembeni elvárásaink

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk

  • Cafeteria
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a +36 20 216 00 43-as számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014