www.cvonline.hu

Betanított Gépkezelő és Végellenőr

  • Frissítve 187 napja

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Betanított Gépkezelő feladatai:

  • Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:
    • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
    • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
    • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Végellenőr feladata:

  • A legyártott alkatrészek vizuális ellenőrzése mérőeszközök segítségével, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Békéscsaba, Orosháza - Békés megye
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a 06-20-216-00-43-as számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014