www.cvonline.hu

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ (7002)

  • A hirdetés 733 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Betanított gépkezelő

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség
•több műszakos munkarend vállalása
 Személyiségét illetően:
 • Kitartó, rugalmas
 • Önálló, jól kezelhető

Feladatok:
•a kijelölt fröccsöntő gép szakszerű kezelése és a gyártandó terméken kijelölt munkaművelet előírás szerinti elvégzése
•sorkiszolgálás
•csomagolás

Amit kínálunk:
•alapbér, műszakpótlék
•utazási költségtérítés törvényi feltételek szerint

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70 455-0209  telefonszámon, Takács-Budai Csillánál lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857