www.cvonline.hu

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ (6829)

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség
Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas
•Önálló, jól kezelhető

Feladatok:
•a kijelölt fröccsöntő gép szakszerű kezelése és a gyártandó terméken kijelölt munkaművelet előírás szerinti elvégzése
•sorkiszolgálás

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•utazási költségtérítés törvényi feltételek szerint

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja:
•2015. január 5-től

•Fényképes pályázatokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 ill. 36 96 508 010 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő