www.cvonline.hu

Betanított fizikai

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 982370

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Rá bízott feladatok teljes körű ellátása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Gyártósoron szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség, állóképesség
  • Megbízhatóság, önállóság

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Egyéb információk:
Munkarend: 4 műszak: 5:40-17:50, 17:40-5:50, 2 nap munka, 2 nap pihenőnap, heti váltásban