www.cvonline.hu

Betanított fizikai munka

  • A hirdetés 1364 napja lejárt

Nyomdaipari területen tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Betanított fizikai munka-alkalmi / hosszú távú munkalehetőség

Feladat:

  • egyszerű, betanított munka,
  • csomagolás, vágás, címkézés,
  • raktárosi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • ELŐNY: nyomdaiparban szerzett tapasztalat,
  • terhelhetőség, monotónia tűrés,
  • gyors, precíz munkavégzés,
  • csapatmunkára való hajlam.

Munkaidő:

  • 8 órás munkavégzés, kétműszakos munkarendben

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 22. kerület (Harbor Park)
  • kijutás: egyénileg

Egyéb:

  • Férfiak és nők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a „Jelentkezés” gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő